Haber

AK Parti Medya Başkan Yardımcısı CHP’nin Reklamını Paylaştı

AK Parti Tanıtım ve Medyadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ömer Arvas, Kemal Kılıçdaroğlu’nun AK Parti’nin yeni reklam sinemasını öğrendiğini ve etik olmayan bir şekilde tweet attığını savundu. Tezlerinin ardından CHP’nin yeni reklam filminin yarım kalmış halini paylaşan Arvas, ‘Umarım bir daha böyle ucuzluklara başvurmazlar’ dedi.

Millet İttifakı cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu dün akşam sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Ayasofya Camii propagandası ne zaman başlayacak bakalım. Her şey onların reklamı. Bunların kutsallığı, müştereki yok, propagandası var. Nesi var?” ortak değerlerimize mi yaptılar? alkışlamayan, harama dokunmayan, halkını aç bırakmayandır. Nokta!” o paylaştı.

AK Parti Tanıtım ve Medyadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ömer Arvas, bu paylaşımı alıntılayarak Kılıçdaroğlu’nun reklam filmini etik olmayan bir şekilde öğrendiğini iddia etti.

Arvas, yaptığı paylaşımda, ‘Kılıçdaroğlu dün yayınlayacağımız reklam filmini etik olmayan bir şekilde öğrenip kendince ucuz bir numaraya başvurdu.’ifadeleri kullandı.

Arvas, paylaşımının devamında CHP’nin yeni reklam sinemasının tamamlanmamış halini paylaşarak şu ifadeleri kullandı:

‘Bu ucuz fiyatlara ihtiyacı olan CHP’ye ders olması için bu akşam yayınlanacak ilanları paylaşıyorum.

Umarım bir daha asla böyle bir ucuzluğa başvurmazlar.’

Ömer Arvas’ın paylaşımı ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu