Ekonomi

Togg, Ankara Söğütözü deneyim merkezini açtı

Togg, İstanbul Güçlü Center’daki deneyim merkezinin ardından Ankara Söğütözü’nde kapsamlı bir deneyim merkezi açtı.

Togg tarafından yapılan açıklamaya göre deneyim merkezinin yanı sıra Togg teslimat ve servis noktaları da nisan ayında aynı bölgede hizmet vermeye başlayacak.

İlk akıllı cihazı T10X’i kullanıcılarla buluşturmak için gün sayan Togg, kullanıcılarla temasa geçtiği noktaların açılışına da hız verdi.

Kullanıcılar, Türkiye’nin ilk elektrikli akıllı cihazı T10X, kesintisiz ve sorunsuz şarj deneyimi sunan Trugo ve mobilite deneyimini A noktasından öteye yeniden tanımlayan dijital platform Trumore için oluşturulan alanlarda Togg ekosistemini deneyimleyecek. B noktasına

Kullanıcılar, deneyim merkezinde yer alan bilgilendirici videolar aracılığıyla Togg ekosistemini daha yakından tanıma fırsatı bulacak ve T10X’i inceleyerek Trugo şarj ağı ve şarj deneyimi ile ilgili detayları öğrenebilecek.

Merkezde Togg’un teknoloji ve sürdürülebilirlik yaklaşımını anlatan dijital eserler de kullanıcılarla buluşacak. Toplam 4.400 metrekare alana kurulu Togg deneyim merkezinin yanı sıra teslimat ve hizmet noktaları da nisan ayında kullanıcıların beğenisine sunulacak.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Togg’s CEO’su Gürcan Karakaş, 2023 yılı boyunca 8’i taşınabilir deneyim merkezi olmak üzere deneyim merkezi sayısını 18’e çıkaracaklarını belirtti.

Karakas dedi ki:

“Kullanıcı odaklı bir marka olarak kullanıcılarımızla bir araya geldiğimiz temas noktalarına büyük önem veriyoruz. Bugüne kadar İstanbul Zorlu Center’daki deneyim merkezimizde 7’den 70’e toplumun tüm kesimleriyle ön plana çıktık. Artık Ankara Söğütözü’nde açtığımız kapsamlı deneyim merkezimizde yeni kullanıcılarımızla buluşmak istiyoruz. Ankara’da sadece deneyim merkezimiz olmayacak, yakın zamanda teslimat ve hizmet noktalarımızı da açacağız. Kullanıcılarımıza daha hızlı, daha aktif ve verimli bir deneyim yaşatmak için ülkemizin 7 bölgesinde deneyim merkezleri, hizmet ve teslimat noktaları açmaya devam edeceğiz.”

anamurhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu