Teknoloji

Rol Yapma Strateji Oyunu Redemption Reapers’ın Son Fragmanı Yayınlandı

 
Yayıncı Binary Haze Interactive ve geliştirici Adglobe tarafından oyuncuların beğenisine sunulacak strateji rol yapma oyunu Redemption Reapers’ın son fragmanı yayınlandı. Daha önce büyük ölçekli oyun geliştiricilerin de yer aldığı ekip, bizlere kaliteli bir deneyim sunmaya hazırlanıyor.
 
Çeşitli oyunlarda isimler var
 
 
 
Çok yakında çıkacak olan rol yapma strateji oyunu Redemption Reapers’ın geliştiricileri arasında ünlü isimler de yer alıyor. Bu oyun, yönetmen Hiroyuki Kobayashi (ENDER LILIES: Quietus of the Knights’ın yapımcısı) tarafından yaratılan orijinal bir hikayeyi sunmaya hazırlanıyor. Ayrıca taktik rol yapma kısmında Masayuki Horikawa (Fire Emblem ve Kingdom Hearts III serisi yönetmeni), Tomokazu Fukushima (Metal Gear Solid ve Freedom Wars senaryo yönetmeni) ve Rei Kondoh (Bayonetta serisi ve Fire Emblem serisi – müzik) imzaları yer alıyor. ).
 
Grubumuzu toplayıp bu tehlikeleri aşmaya çalışacağımız karanlık bir atmosfere sahip bu yapımda tehlikelerle dolu bir dünyaya savrulacağız. Oyunda hem strateji hem de rol yapma ögeleri bulunacak. Bu kapsamda ekibimizle birlikte rakiplere karşı çeşitli stratejiler yapabileceğiz ve farklı silahları gruba dahil edebileceğiz. Ayrıca bu silahları ve eşyaları geliştirip yükseltebileceğiz.
 
Redemption Reapers, 22 Şubat’ta PlayStation 4, Switch ve Steam üzerinden PC için dijital olarak piyasaya sürülecek. Oyunun fiziksel sürümleri Nisan ayında piyasaya sürülecek.
 
Redemption Reapers’ın son fragmanı
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu