Haber

Kayseri Hacılar’dan çölyak hastalarına destek

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri’nin Hacılar Belediyesi Meclis Salonu’nda düzenlenen ve konunun görüşülerek karara bağlandığı toplantıya başkanlık eden Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan, alınan kararların Hacılar ilçesi için hayırlı olmasını dileyerek; “Hacılar Belediyesi olarak planlı çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor. Yaz sezonuna girerken önceki yıllarda olduğu gibi kilitli parke ve asfalt alımı, bu sezon ne yapacaksak nerelere yapacağımız ile ilgili çalışmalarımızı tamamladık. Hem ilçe merkezinde hem de merkezimizin biraz dışında teşkilatlarımızla sahadayız. Gelen taleplere anında çözüm üreten bir ekibe sahibiz.” Söz konusu.

Ardından gündem maddelerine geçildi.

Gündemin 1. maddesi Kurulca görüşüldü ve kabul edildi, 2022 yılı taşınırlar kesin hesabı ve kesin hesabı görüşülerek oybirliğiyle kabul edildi.

Gündemin diğer maddelerinde, Çölyak hastalığına bağlı rahatsızlığı nedeniyle vatandaşın yardım talebi, İmar ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından 13.04.2023 tarih ve 7500 sayılı satışa konu araç alımı konusu, Fen İşleri Başkanlığınca 26.04.2023 tarih ve 7583 sayılı İmar ve İmar ek gündem maddesinde yer almaktadır. ve Şehircilik Müdürlüğü’nün 02.05.2023 tarih ve 7644 sayılı kararları görüşüldü ve oybirliğiyle kabul edildi.

Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan, meclis toplantısı sonunda alınan kararların Hacılar ve Kayseri için hayırlı olmasını diledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu