Teknoloji

Elden Ring Genişlemesi, Shadow of the Erdtree Duyuruldu!

Sonunda beklenen oldu ve ilk oldu. Elden Yüzüğü genleşme, Eldtree’nin Gölgesi resmen ilan edildi. Şimdilik hakkında pek bir şey bilmesek de FromSoftware stüdyosunun dedikodusu bizi keyiften yerinden oynatmaya yetti. Aradaki Topraklar diyarına dönmeye hazır mısınız?

Geçtiğimiz günlerde kesinleşen DICE Awards 2023 kapsamında The Game Awards şovunda Yılın Oyunu ödülünü kazanan Elden Ring için içerik güçlendirme tüm hızıyla devam ediyor. Hatırlayacağınız üzere Aralık ayında yayınlanan güncelleme ile oyuna Colosseum isimli yeni bir mod eklendi. Lands Between haritasında farklı noktalarda çıkan arenalarda çetin PvP savaşları yapılabiliyor. Bu içerik biraz canlanmış olsa da stüdyonun önceki oyunları düşünüldüğünde hep bir genişleme paketi beklentisi vardı.

Elden Ring Genişlemesi Geliyor: Shadow of the Erdtree

Bugün yapılan yeni duyuru ile Elden Ring’in merakla beklenen genişlemesi Shadow of the Eldtree duyuruldu. Şimdilik sadece bir görsel yayınlanmış olsa da butona basıldığını görmek elbette çok heyecan vericiydi.

“Kalk, Karartılmış ve birlikte yeni bir yolda yürüyelim. ELDEN RING için yaklaşan genişleme Shadow of the Eldtree şu anda geliştirme aşamasında. Lands Between’da yeni maceraları sabırsızlıkla beklediğinizi umuyoruz.”

Şu anda bize ne sunulacağını bilmiyoruz. Çünkü Fromsoftware herhangi bir rastgele detay vermemiştir. Ancak iddia ediyoruz ki ilk detayları Summer Game Fest sırasında öğreneceğiz. En azından bir fragman göreceğiz. Beklentiler elbette hikayeye bağlı olarak haritaya yeni bir bölgenin eklenmesi yönünde. Gelişmeleri takip ediyor olacağız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu