Ekonomi

Alibaba.com, Visable GmbH’ye yatırım yapıyor

Alibaba.com, Paris merkezli Visable GmbH’ye yatırım yaptığını duyurdu.

Alibaba.com, Paris merkezli Visable GmbH’ye yatırım yaptığını duyurdu. İki şirket, Alibaba.com’un e-ticaret teknolojisini ve uluslararası genişleme deneyimini kullanarak Avrupa’da Visable B2B platformlarının ve europages’in (“Wer liefert Was?” olarak bilinir) büyümesini hızlandırmak için işbirliği yapacak.

Zhang Kuo, “Alibaba.com, her yerde iş yapmayı kolaylaştırmak için B2B alıcıları ve satıcıları küresel olarak birbirine bağlamak için oluşturuldu. Bugün Visable ile duyurduğumuz ortaklık, Avrupalı ​​KOBİ’lerin küresel e-ticaret fırsatlarından yararlanmasına ve işlerini dijitalleştirmesine yardımcı olacak” dedi. Alibaba.com’un Başkanı. “Bu onların zamanlarını hızlandırmalarına yardımcı olma kararlılığımızın önemli bir parçası” dedi.

Visable CEO’su Peter F. Schmid şunları söyledi: “Alibaba.com’u işimizin ortağı olarak satın aldığımız için mutluyuz. Uzun vadeli stratejik hedefimiz, wlw ve europages platformlarıyla Visable’ın Avrupa’nın en kapsamlı B2B pazar sağlayıcısı olma statüsünü güçlendirmektir. ” sözlerini kullandı. – İSTANBUL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu