Yaşam

Yalıçapkını Fuat Kimdir, Öldü mü? Yalıçapkını’nın Fuat’ı Doğukan Polat Neden Diziden Ayrıldı?

Star TV ekranlarında yayınlanan Yalıçapkını her bölümüyle izleyiciyi ekranlara kilitlemeyi başaran yapımların arasına yükseldi. Reytingleri alt üst eden dizinin her bölümü gündem olurken son bölümü sosyal medyayı salladı. Yalıçapkını dizisinde Doğukan Güngör’ün canlandırdığı ‘Fuat’ karakterinin akıbeti merak edildi. Trafik kazası geçiren Fuat’ın son durumu dizinin hayranları tarafından araştırılıyor. Peki yalıçapkını Fuat öldü mü? Yalıçapkını Fuat kimdir? Yalıçapkını Fuat Doğukan Polat diziden neden ayrıldı?

Detayları görelim…

Yalıçapkını Fuat Öldü mü?

Fuat Korhan, Yalıçapkını dizisinin ilk bölümünden itibaren yapımın sevilen karakterlerinden biri olmuştur. Doğukan Polat’ın canlandırdığı Fuat dizisinin 33.bölümünde Öznur Serçeler’in canlandırdığı eşi Asuman ile trafik kazası geçirdi. Fuat Korhan, geçirdiği kaza sonrası hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Yalıçapkını Fuat kimdir?

mert ramazan demir Ferit karakterinin ağabeyi Fuat, Orhan ve Gülgün Korhan’ın oğluydu. Halis Ağa’nın torunu ve Asuman Korhan’ın eşidir.

Yalıçapkını’nın Fuat’ı Doğukan Polat Neden Diziden Ayrıldı?

Fuat’ın ölümü diziye damgasını vurdu. Gözyaşlarının aktığı bölümde uzun bir aradan sonra ana kadrodan bir oyuncu eksik kaldı. Doğukan Polat’ın hayat verdiği Fuat’ın hikayesi bittiği için diziden kaldırıldığı düşünülüyor. Ama şimdi resmi bir açıklama yok.

Yalıçapkını Fuat Doğukan Polat kimdir?

5 Haziran 1990 doğumlu Doğukan Polat, İstanbul Üsküdar’da doğdu. Lisans eğitimini Beykent Üniversitesi Oyunculuk Bölümü’nde ve Anadolu Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nde aldı.

Mezun olduktan sonra Kadıköy Halk Eğitim Merkezi ve Akademi 35 Buçuk’ta oyunculuk eğitimi aldı. Vodafon reklamlarında da rol aldı.

Doğukan Polat hangi yapımlarda rol aldı?

  • yalıçapkını

  • Büyükelçinin kızı

  • Söz

  • Kurtlar Vadisi Pusu

  • kadim dostum

  • Sevgilim

  • güldür güldür

  • esra

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu