Haber

Kız arkadaşını çiçeklerle oyalayarak gizli kız arkadaşını arabasının bagajına sakladı

Bir adam, kız arkadaşını arabasının bagajına saklayarak çiçeklerle kız arkadaşının dikkatini dağıtmaya çalıştı. Sahneler, şüpheli kız arkadaşının doğruca arabaya yürümek ve adamla konuşmak istemesiyle başladı.

Kız arkadaşının arabanın içine bakmaya çalıştığı ve camı çaldığı görülüyor. Daha sonra sürücü kapıyı açmaya çalışsa da kilitli görünüyor. Ancak bayan sürücü tarafındayken diğer bayan sessizce ön yolcu koltuğundan iner ve çiçek buketini tutarak kapıyı kapatır.

Adam araçtan indiğinde sınırdaki kız arkadaşı aracın içini görmek için yanından bakıyor. Hiçbir şey bulamayınca uzaklaşmaya başlar ama adam onu ​​ikna eder ve aracının yolcu tarafına oturması için ikna eder. Ancak, sessizce bagaja girerken, gizli sevgilisi fazla ileri gitmemiş olmalı.

Ardından adam araca binerken çok cesur bir adım atarak bagajı açar ve içeride yatan bayanı ortaya çıkarır. Ardından çiçek buketini alarak kapalı sevgilisini öperek bagajı tekrar kapatıyor ve aracın yolcu tarafına doğru yürüyor.

Etkinlik, Kolombiya’nın başkenti Bogota’da gerçekleşti ve TikTok’ta viral oldu. Görüntünün sonunda bir adam, “Adam krala benziyordu, bu adam benim idolüm, dolandırıcıların babası” dedi. diyor.

evcilerajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu