Yaşam

Hababam Sınıfı’nın 4 kız öğrencisinden biriydi! Filiz Kutlar’ın son hali görenleri şaşırttı

Tatilde Hababam Sınıfı ekibindeki 4 kız öğrenciden en ünlüsü şüphesiz Ayşen Gruda oldu. Türkiye’nin kalbinde taht kuran ünlü sanatçı; Şener Şen, Kemal Sunal ve Halit Akçatepe ile oynadığı komedi filmleriyle hatırlandı.

Ekipte yer alan diğer isimler ise Sevda Aktolga, Sevtap Erdemli ve Filiz Kutlar oldu. Sevda Aktolga da sinemada Sevda isimli bir karakteri canlandırmıştır. Ünlü oyuncu Gülen Gözler ve Şaban Son Şaban, Added Kıymet Şaban gibi bir çok ünlü filmde rol almıştır. Şaban Oğlu, Şaban’ın sinemasında canlandırdığı Selma karakteri ve tatlılığıyla gönüllerde taht kurdu.

Alakalı haberler

Sevtap Fazietli ise son olarak Kibar Feyzo’nun sinemasında rol alarak ekran macerasına uzun bir ara verdi. Kahpe Byzantium ve Mecnun Yürek gibi yapımlarda yer aldı.

SİNEMADAN UZAK

Filmde Filiz karakterini canlandıran Filiz Kutlar sinema kesiminden uzak durmuştur. Sinemada Kemal Sunal’ı kandırmaya çalışanlar arasında yer alan yakışıklı oyuncu aşağıdaki fotoğrafta en solda yer alıyor.

Sultan, Köşe Kapmaca, Vay canına, Postacı gibi filmlerde oynadıktan sonra Zeki Metince yeniden televizyon dizisinde rol almıştır. Son olarak Darling İstanbul ve Kahpe Byzantium yapımlarında rol alan Filiz Kutlar, uzun yıllar rastgele bir yapımda yer almamıştı.

Yazar ve sinema yazarı Onat Kutlar ile evlenen Filiz Kutlar, sosyal medyayı etkin kullanmayı ihmal etmiyor. Yakın arkadaşı Nilgün Belgün ile sık sık paylaşım yapan Kutlar’ın son halini görenler çok şaşırıyor.

İşte Hababam Sınıfı Filiz’in son hali:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu