Yaşam

Gelinim Mutfakta’nın Ünlü Sunucusu Nursel Ergin Boşandığını Açıkladı!

Gelinim Mutfak’ın başarılı sunucusu Nursel Ergin, 2017 yılında evlendiği Murat Akyer’den boşandığını sosyal medya hesabından yayınladığı video ile duyurdu. Detaylar içeriğimizde…?

‘Aklın Var mı’ yarışıyla hayatımıza giren ve başarılı mesleği ile adından her zaman söz ettiren Nursel Ergin’i muhtemelen tanıyorsunuzdur.

Ünlü isim şimdi de Gelin Mutfakta adlı programla seyirci karşısına çıkıyor.

Ergin, 2017 yılında evlendiği Murat Akyer’den bu görüntü ile boşandığını Instagram hesabından duyurdu.

“Seni makyaj ve pahalı kıyafetlerden daha güzel yapan birkaç şey söyleyeceğim; Merhamet, empati, nezaket…”

“Ben de sadece bunlara sahip olan özel ruhların anlayacağını düşünerek süreci paylaşmak istiyorum. (Diğer kötü ruhlar, tekmeliyorsun, sana çok derin ve uzun, kendin çal, kendin söyle, yorma kendini)”

“Kısacık ömrümüzün 6 yılında birlikte en güzel şarkıları dinledik, dans ettik, birlikte nice ülkenin yağmurlarında ıslandık, güldük, ağladık, lokmalarımızı paylaştık, hayatı paylaştık, yüzümüzdeki çizgilere tanık olduk. yüzlerimiz, saçlarımız ve beyazlarımız, sevdik, değer verdik, aşkı tattık. ”

“40’lı yaşlarımdan faydalanıyorum ve belki de ilk kez kimsenin ne dediği umrumda değil. Başlangıçta olduğu gibi, söylenen ve yapılan her şeyi izliyorum, evet, gerçekten insan kalbinin ekmeğini yiyor.”

“Kainat ve Rabbim bana karşı her zaman cömerttir. Ben kendimi, ruhumu bilirim, kalbim attığı sürece kimseyi incitmem.”

“Tek bir amacım var: Bana verilen bu hayatı onurlandırmak. Mutluluktan asla vazgeçme. Bu güzel…”

“Maalesef bahsettiğiniz gibi şeyler olmadı. Ne Murat ne de ben birbirimizi üzmedik. Ülkede daha önemli meseleler varken Murat ve Nursel’i bu kadar dert etme bence. İyiyiz, mutluyuz, hayat devam ediyor…”

“Gerçekten anlayabilenler, izin isteyip süreci kendi içimizde yaşayanlar için Ahmet Altan’dan kısa bir yazı paylaşalım…?”

“Bazen sevdiğin kişi kendi içine kayar ve kaybolur.”

“Kapısız bir katedralin önünde duran çaresiz bir adanmış gibi, sevdiğiniz kişinin etrafında, girenin tekrar çıkacağı bir geçit arayarak dolaşmaya başlarsınız.”

“Durumunuz vahim. Bazen kaybolduğu yerden çıkmak, eski günlere dönmek istiyordu ama kapıların açılması, dışarıda kalanlar kadar girenler için de imkansız hale geldi.”

“Ve sislerin arasından korkunç gerçek ortaya çıktı: hasar ne kadar fazlaysa onarım o kadar uzun sürerdi. Zararımız çok büyüktü ve kendi içimizde kaybolmuştuk.”

“Bazen sevdiğin insan kendi içine kayar ve kaybolur. @muratakyer ile boşandığımızı üzülerek bildiririm… bu da geçer…?”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu