Haber

Beşiktaş Yardımcı Antrenörü Hari Vukas: ‘Bu kötü durumun sorumlusu hepimiziz’

Beşiktaş Yardımcı Antrenörü Hari Vukas, Bodo/Glimt maçının ardından yoğun çalışmalarına rağmen sahada istedikleri sonuçları alamadıklarını belirterek, “Bu kötü durumun sorumlusu hepimiziz.”

UEFA Avrupa Konferans Ligi D Grubu 4. maçında Beşiktaş, kendi sahasında oynadığı Bodo/Glimt’e 2-1 yenildi. Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Beşiktaş Yardımcı Antrenörü Hari Vukas, “Artık hayal kırıklığı yaşıyoruz. Bugün Avrupa’ya devam etme şansımızı kaybettik. Aslında iyi hazırladığımız ama yansıtamadığımız bir maçtı. Bunu sahada yaptık. Kötü oynadık, çok hata yaptık. Maalesef sahada kaybettik. “Biz beraber ayrıldık” dedi.

Kadro kalitesi açısından üstün olmalarına rağmen Bodo/Glimt’e 2 maçta yenildikleri sorulduğunda konuşan Vukas, “Bu kötü durumdan hepimiz sorumluyuz. Bu sonuçlardan oyunculardan teknik ekibe kadar hepimiz sorumluyuz. Durumumuz iyi değil, kötü oynuyoruz. Beşiktaş büyük bir aile. Taraftarlar ise “Tepkinizi anlıyorum. Bu bizim seviyemiz değil. Bu kötü durumu çalışarak, mücadele ederek düzeltmeliyiz. Biz bunun bilincindeyiz ve her şeyin daha iyiye dönüşmesi için çok çalışacağız” dedi. – İSTANBUL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu