Yaşam

15 Yaşındaki Erkek Çocuğuyla Kaçan 4 Çocuk Annesi Kadın Esra Erol’da Herkesi Dumur Etti!

Esra Erol’da yine ilginç bir olaya şahit olduk. Esra Erol’dan yardım isteyen Hasan Beyefendi, 6 yıllık eşinin 4 küçük çocuğunu bırakıp 15 yaşındaki bir çocukla kaçtığını sav etti. Gülizar’ın sözleri ise herkesi şoke etti.

Kahramanmaraş’tan programa gelen Hasan Beyefendi, “23 yaşındaki karım 15 yaşındaki Şahin’le kaçtı” argümanıyla Esra Erol’dan yardım istedi.

Giderken de 80 bin TL para ve 10 adet altın götürdüğünü de ekledi.

Hasan, Adana’ya ameliyat olmaya gittiği sırada eşi Gülizar’ın 4 küçük çocuğunu gece yarısı vede tek başına bırakıp Urfa’ya reşit olmayan Şahin’in yanına kaçtığını söyledi.

Annesinin haber vermesiyle eşinin kaçtığını öğrenen Hasan, eşi için gerekli yerlere başvursa da reşit olduğu için işlem yapmadıklarını belirtti.

Bu iddianın ardından 15 yaşındaki Şahin’in babası yayın bağlandı ve Gülizar’ın yanlarında olduğunu kabul etti. Ortalarındaki yaş farkı için “Gülizar ve oğlum kabul ediyorsa benim yapacağım bir şey kalmıyor. Gerekirse dini nikah kıyarız.” dedi.

Ardından yayına bağlanan Gülizar, Hasan’ın “Ne yapmaya çalıştın?” sorusuna “Senden kurtulmaya” karşılığını verdi. Hasan’ın kendisine şiddet uyguladığını söyledi.

“Çocuklarımın yanında bana hakaret ediyor. Çocuklara annenizin sevgilisi var, başkasıyla konuşuyor diyordu. Böyle dediği için oldu.” diyen Gülizar, Şahin’le 2 ay önce TikTok’ta tanıştıklarını lisana getirdi.

Hasan, şiddet uyguladığını kabul etmedi ve Gülizar’ın kaçtığı gece çocukları döverek uyuttuğunu, çocuklarda kan olduğunu belirtti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu